Vyberte si s ALEF Training

Vyberte si s ALEF Training

- in podnikanie
2459
Komentáre vypnuté na Vyberte si s ALEF Training
Vyberte si s ALEF Training

Cisco či Amazon Web Services? S ALEF Training si vyberiete

Pohybujete sa vo svete IT a hľadáte spôsob, ako sa zdokonaliť? Potom sú Cisco školenia či AWS certifikácia tou správnou cestou.

 

Školiacia miestnosť - ALEF Training
Školiacia miestnosť – ALEF Training

Cisco školenie (aj) na mieru

Ako špička v blade serveroch si Cisco vyžaduje odborníkov, ktorí sa dokážu v téme nielen orientovať, ale svoju kvalifikáciu aj dokázať pomocou Cisco certifikátu. A to nielen vo vopred daných témach, ale aj v kurzoch ušitých na mieru pre firmy.

Práve tieto Cisco školenia spájajú to, čo už poznáte a viete s novými vedomosťami, ktoré rozšíria nielen vašu kvalifikáciu, ale zlepšia aj renomé vašej spoločnosti. S ALEF Training si môžete vybrať, akej úrovni Cisco sa chcete venovať a spojiť ju s technológiami, ktoré dôverne poznáte.

 

Školiacia miestnosť - ALEF Training
Školiacia miestnosť – ALEF Training

 

AWS Certification

Ak pracujete s Amazon Web Services, možno je načase zlepšiť svoju kvalifikáciu. Podobne ako v prípade Cisco školení, aj kurzy AWS môžete absolvovať s ALEF Training. Certifikovaní školitelia vás teoreticky i prakticky pripravia na získanie AWS Certification v rôznych oblastiach – od úplných základov, cez pokročilé inžinierstvo až po development.

Desiatky školení po celý rok

Chopte sa príležitosti a prihláste sa na Cisco školenie už teraz. V ponuke ALEF Training nájdete možnosti ako sa zlepšiť nielen v Ciscu, ale aj získať AWS Certification a dosiahnuť kariérny posun, ktorý sa vám oplatí.

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania