BORMIS s.r.o. – bezpečnosť pri práci na prvom mieste!

BORMIS s.r.o. – bezpečnosť pri práci na prvom mieste!

- in O nás
5475
0

Kto sa nezranil pri práci, ten nepracuje naplno. Toto staré porekadlo je z časti skutočne pravdivé. Každý sa niekedy pri práci zraní, no väčšinou ide skôr o drobné poranenia. Našťastie … Je však dôležité dbať na maximálnu bezpečnosť pri práci a tým sa vyhýbať i omnoho závažnejším úrazom. Nezáleží na tom, či človek pracuje na stavbe alebo na záhrade, keďže pracovné oblečenie by nemalo nikomu chýbať. Dokáže nielen ochrániť pred neželaným úrazom, ale aj umožniť komfortnú prácu a pohodlie počas celého dňa. Základom je zvoliť si takú firmu, ktorá sa zameriava na predaj kvalitného pracovného oblečenia a ochranných pracovných pomôcok za prijateľné ceny.

Spoločnosť BORMIS s.r.o.

Spoločnosť BORMIS s.r.o. je práve jednou z takých firiem, ktorá pôsobí na trhu už od roku 2007. Treba však dodať, že s ochrannými pracovnými pomôckami pôsobia jej zakladatelia od roku 2001, takže sa môže pochváliť dlhoročnými skúsenosťami a praxou v danom obore. Cieľom spoločnosti je poskytnúť klientom kompletnú ochranu počas práce, a to práve vďaka pracovným odevom, pracovným rukaviciam, pracovnej obuvi a rôznych doplnkov, ktoré ponúka. Okrem toho predáva i produkty, ktoré pomáhajú chrániť hlavu, sluch a dýchanie, čo ocenia najmä tí klienti, resp. zamestnanci, ktorí pracujú v sťažených či nebezpečných pracovných podmienkach. Medzi prednosti spoločnosti BORMIS patrí bohatá ponuka značkového sortimentu, výhodné ceny, ochotný prístup personálu a spokojní klienti. Cieľom je dbať na spokojnosť zákazníkov a plniť ich najtajnejšie priania. Taktiež zabezpečuje vyšívanie a potlač na objednané produkty, a to podľa konkrétnych požiadaviek zákazníkov.

Kvalitné pracovné oblečenie a pracovná obuv je základ každého zamestnanca! Je dôležité starať sa o svoje zdravie a bezpečnosť, keďže práve na pracovisku sa denno-denne stane množstvo úrazov.

BORMIS s.r.o.                                                   Predajňa: BORMIS s.r.o.
Rulandská 17                                                                      Krajinská 2/A
900 21 Svätý Jur                                                                  900 21 Svätý Jur

IČO: 36747378
IČ DPH: SK2022330640
Číslo účtu: 4090044100/3100
IBAN: SK3131000000004090044100

Tel.: 0948 355 340

E-mail: info@bormis.sk
Web: www.bormis.sk

 

Autorské právo: breeze09 / 123RF Reklamní fotografie

About the author

Leave a Reply

You may also like

Posielate objemné zásielky do zahraničia? Využite výhody INKA paliet

Inka palety sú modernou alternatívou k bežným plastovým