Vitajte v štýlovej predsieni: Vytvárame skvelý prvý dojem z vášho bývania

Vitajte v štýlovej predsieni: Vytvárame skvelý prvý dojem z vášho bývania

- in domácnosť a bývanie
2210
Komentáre vypnuté na Vitajte v štýlovej predsieni: Vytvárame skvelý prvý dojem z vášho bývania
Vitajte v štýlovej predsieni: Vytvárame skvelý prvý dojem z vášho bývaniaVitajte v štýlovej predsieni: Vytvárame skvelý prvý dojem z vášho bývania

Prvá miestnosť, do ktorej vchádzate po príchode domov či vítate návštevu býva väčšinou predsieň. Ako zanechať ten správny a útulný dojem? Nechajte si poradiť a urobte so svojím vstupom zázraky.

Zariaďovanie bytu alebo domu býva veľkým potešením, ale aj výzvou v jednou. Nezabúdajte na to, že aj malá predsieň je veľmi dôležitou súčasťou bývania.

Mala by byť hlavne prakticky zariadená s dostatkom úložného priestoru na topánky, bundy, kabáty, šály, čiapky, nákupné tašky, dáždniky a iné drobnosti, ktoré stihnete „schmatnúť“ pred odchodom z domu.

Pozor však na zbytočne preplnený priestor, stačí investovať do 3 funkčných kusov nábytku z e-shopu Estilofina a vaša predsieň bude nielen komfortná, ale aj štýlová.

PREDSIEŇOVÁ STENA LILLIAN - Estilofina
PREDSIEŇOVÁ STENA LILLIAN – Estilofina

Stena do predsiene nemôže chýbať

Dizajnové predsieňové steny ponúkajú všetko, čo potrebujete. Od háčikov na kabáty, samostatnej skrinky na vešiaky, cez botníkové poličky až po priestor na dekorácie.

Investovať môžete do nadčasovej klasiky   z dubového alebo orechového dreva s prírodnou textúrou, ktorá zapadne do rozličných interiérových štýlov. Ak ste však odvážnejší, nebojte sa siahnuť po kove, tmavých – antracitových odtieňoch či extravagantnom dizajne s úchytkami, výrazným nástenným panelom a obrovským zrkadlom.

V ponuke e-shopu Estilofina nájdete steny do predsiene, ktoré sa stanú nielen vašou elegantnou vizitkou, ale poskytnú aj multifunkčný priestor, a ten je v predsieni doslova žiadaný.

Predsieň s lavicou? Jednoznačne áno

Lavice do predsiene sú ozajstnou pastvou pre oči, dokážu interiér oživiť, zútulniť a dať mu tú správnu bodku. A o ich užitočnosti sa nemusíme ani baviť.

Obúvanie topánok je niekedy ťažkým orieškom nielen pre deti, ale aj pre mladých či starších ľudí. Predsieňové lavice z masívneho exotického dreva Sheesham, ktoré ponúka e-shop Estilofina si zamilujete.

LAVICA MAIJA 95 CM ZELENÝ ZAMAT – Estilofina
LAVICA MAIJA 95 CM ZELENÝ ZAMAT – Estilofina

Prinášajú jednoduché prevedenie, s nádychom prírody a dostatok miesta. Umiestniť ich môžete vedľa vešiakovej steny, pod ňu alebo oproti.

Lákavým kusom nábytku sú aj čalúnené dizajnové lavice s úložným priestorom, ktorý je schovaný pod sedákmi. Nebojte sa experimentovať s farbami, materiálmi či doplnkami v podobe vankúšov, diek alebo umelých kožušín.

Malá, ale užitočná taburetka do predsiene

Posledným užitočným doplnkom vo vašej predsieni by mala byť malá, ale za to šikovná taburetka. Pohodlnosti nie je nikdy dosť a pri obúvaní seba, alebo deti si to poviete aj nahlas.

Okrúhle, v tvare kocky alebo obdĺžnika? V e-shope Estilofina nájdete všetky varianty, farebné prevedenia a štýly.

Tak čo, už máte nápad, ako si zariadite svoju novú predsieň alebo dodáte tej starej nový look? Nezabúdajte na detaily s elegantným nádychom a investujte do nábytku z e-shopu Estilofina, ktorý vás tak skoro neomrzí.

 

About the author

You may also like

Bezplatná registrácia firmy a vytvorenie firemného profilu na sieti

V dnešnom digitálnom svete je pre úspešnosť podnikania